Biorąc pod uwagę to, że gala powinna przyciągnąć różne sfery społeczne i np. fame mma przyciąga w dużej części też młodzież to całkowicie nie rozumiem zrobienia takiego klipu. Włączając zapowiedź od 1 sekundy do 15 sekundy można odnieść wrażenie, że to jakiś klub nocny się otwiera albo „burdel”. Jeżeli mają to też oglądać dzieci to strasznie nieprzemyślany ruch ze strony dorosłych facetów. Nie wiem kto to promuje, ale powinien się uderzyć w pierś.
Wczoraj była możliwość dawania łapek w górę i dół pod zapowiedzią, dzisiaj już widać, że nie spodobała się właścicielom krytyka osób do, których miał trafić filmik. Na + głos Edwarda Durdy na początku, fajny pomysł, ale źle wykonany.
Te wstawki z bitką, wkładaniem pięści w lód też na +. Ogólnie przypał głównie z tymi paniami, które wymachują Ci dupskami i cyckami, a nawet o nie się nie rozchodzi podczas gali.

Jakbym sam to robił to bym stworzył jakiś mroczny klimat, wyjście z klatek chłopaków lekko zakrwawionych. Coś ala gladiatorzy wychodzący do ringu. Może gdzieś tam w tle przepasana publiczność szatami, która dopinguje. Na loży VIP właściciele dający kciuk w górę albo w dół ala Juliusz Cezar. No można było inaczej…
#wotore
#kanalsportowy
#gromda
#famemma
#ufc
#sport